Edhe pse akoma nuk ka filluar edhe zyrtarishy afati kamiltar veror në futbollin evropian, një nga skuadrat më aktive në merkato pritet të jetë Milani, zyrtarët e të cilit klub janë duke tentuar të bëjnë ndryshime të mëdha në ekip.

Duke mos llogaritet prurjet në skuadër gjatë verës, ata që do të largohen janë jo të pakët, pasi sipas mediave italiane, dera do të ju tregohet futbollistëve si Bacca, Kucka, Poli apo edhe Antonelli dhe të gjithë këta emra janë të fokusuar në disa fotografi, të cilat janë shpërnadarë në rrjetet sociale, ku futbollistët e lartpërmendur shihet që janë duke bërë skarë në natyrë./Korneri.net.

Artikulli paraprakVazhdojnë momentet “katastrofale” në karrierën e Gareth Bale
Artikulli tjetërTrepça ’89 në hap me klubet evropiane! Ja veprimi i fundit i kampionëve