Veturat zyrtare të Republikës së Kosovës, përkatësisht të Komunës së Graqanicës, shpeshherë shfrytëzohen nga serbë të kësaj Komune për të shkuar në Beograd, raporton RTK.

Mirëpo, qëllimi i udhëtimit të tyre me vetura të Kosovës është skandaloz. Ata janë tifozë te Crvena Zvezdës dhe Partizanit të Beogradit, të cilat skuadra shkojnë për t’i shikuar në Beograd.

Artikulli paraprakAncelotti dhe Bayern befasojnë me transferin e ri [FOTO]
Artikulli tjetërVideo/ Kampionia e fitnessit stërvitet me djem, ata hutohen pas të pasmeve të saj