Me daten 17 Shtator Nuri Seferi ka nje ndeshje decizive kunder nje kundershtari turk , por ajo qe ka habitur ka qene fakti se Luan Krasniqi ka mbeshtetur turkun ne postimin e tij dhe jo 4 here Kampionin e Europes ne peshat e renda Nuri Seferi i cili perfaqson dhe bokson per Flamurin Kuq e Zi.

Kaq eshte dashur qe njerezit te shperthejne ne ofendime kunder Krasniqit duke i kujtuar atij qe nuk pa me sukses qe nga hedhja e flamurit Kuq e Zi ne toke. Nuri Seferi ka refuzuar federaten e Zvicres dhe bokson per Flamurin tone duke u shpallur dhe 4 here Kampion Europe.

Screenshot_4

Artikulli paraprakVuri bast se Xhaka do të ndëshkohej me karton, ja sa para fitoi tifozi
Artikulli tjetërFitore rutinore e Barcelonës