Antonio Luna dhe Sergi Enrish bëhen pjesë e një skandali seksual.

Dy futbollistëve të Eibarit iu është publikuar një video teksa shihen të kryejnë marrëdhënie seksuale me një femër, ndërsa menjëherë pasi pamjet u shfaqën në internet, dy lojtarët u shprehën:

“Kërkojmë ndjesë për këto pamje. Videoja është bërë publike pa dijeninë tonë, por është filmuar me vetëdije të plotë. Kërkojmë ndjesë që një gjë e tillë ka dëmtuar imazhin e klubit, por edhe imazhin tonë gjithashtu”.

Artikulli paraprakEdi Rama: Mirësevjen Kosova sonte në Shkodër, rruga e mbarë Shqipërisë në Lihtenshtein
Artikulli tjetërDiçka speciale për Rashicën para ndeshjes (FOTO)