Një skandal i paparë ndodhi në ndeshjen në Grupin H të Ligës së Kampionëve midis Paris SG dhe Basaksehir.

Lojtarët e dy ekipeve vendosën të largohen nga fusha pasi ata pretenduan se gjyqtari i katërt i ndeshjes, rumuni Sebastian Coltescu, thuhet se i tha Dembi Ba se ai ishte “i zi”, përcjell Korneri.net

Demba Ba absolutisht u çmend pas kësaj, gjyqtarët përjashtuan lojtarin e Basaksehir, dhe lojtarët e ekipit vendas u solidarizuan me kolegët e tyre nga ekipi turk dhe u larguan nga fusha. /Korneri.net

Artikulli paraprakNever Suffer From Best Porn Sites Again
Artikulli tjetërWhat’s Adultcamlover And How It Works In 2020