Ndeshja e parë gjysmëfinale e Ligës së Kampionëve, Monaco-Juventus është të mërkurën mbrëma dhe të gjithë te kampionët e Italisë janë të mobilizuar për tu përballur me skuadrën e jashtëzakonshme franceze, shkruan Korneri.net.
Por, ndeshja e kthimit që do të zhvillohet me 9 maj në Juventus Stadium është e shitur që tani.
Në fakt, brenda pak orëve janë shitur të gjitha biletat për këtë duel ndër kryesorët në tërë stinorin e Juevntusit, pasi të sigurohet finalja e këtij edicioni është diçka madhështore për biankonerët të cilët edhe ashtu janë favorit për ta ngrite edhe trofeun në fund./Korneri.net

Artikulli paraprakF1, ndërroi motorin, Vandoorne 15 vende penalizim
Artikulli tjetërBesa Famiglia në finale pa asnjë problem