Duke e parë situatën me Covid-19 në Kosovë, nuk ka mundur të ishte më ndryshe orari i ndeshjes Prishtina-Drita.

Nga ora 21.00 ndalohet qarkullimi në kryeqytet dhe ishte shumë normale dhe e natyrshme se derbi Prishtina-Drita nuk do të mund të luhej më vonë se në ora 18.00, për shkak se dueli do të duhet të mbyllet më së largu deri në ora 20.00, shkruan Korneri.net

Pra, ndeshja e shumë përfolur Prishtina-Drita në kuadër të xhiros së 30-të, do të luhet të dielën nga ora 18.00 ashtu siç e parashikuam ditë më parë. /Korneri.net

Artikulli paraprakLeon Neziri – shpresa e Kosovës që po zhvillohet në Angli
Artikulli tjetërWhat Horoscope Sign Is Most Compatible With Libra?