Një skenë e pamundur ndoshi në fushën  e lojës, në një ndeshje futbolli në SH.B.A-së.

Ndeshja ndërmjet Thunder Ridgea dhe Columbin Boyes, ka befasur të gjithë një akrobacion i Dylan Prichett-Ettner, i cili pasi pati një kontakt me portierin e bëri një “sallto” në stilin (kung-fu), dhe më pas shënoi gol.

Por, ky go li rrallë që bëri xhiron e botës e prishi gjyqtari anësor pasi e anulojë për shkak të pozicionit jshtë loje.

 

Artikulli paraprakMjeku shqiptar nga Presheva në Formula 1
Artikulli tjetërMaradona në telashe, ndalet në aeroport sepse…