Sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney, me gjasa të mëdha do të largohet nga “Old Trafford”, pasi për të janë të interesuara disa skuadra të pasura kineze.

Sipas mediave britanike, Rooney është duke u munduar ta bind agjenti i tij, pasi paga vjetore është tepër e lartë dhe vështirë e refuzueshme.

Artikulli paraprakBacca – Kalinic, ja cilin e dëshiron Cannavaro te Tianjin…
Artikulli tjetërKush po mbetet jashtë Evropës? Dikush do të mbetet pa krahë!