Sapo erdhi lajmi nga Italia. Ndeshja Sampdoria-Fiorentina që pritej të zhvillohet prej orës 12.30, do të shtyhet për 20 minuta, mëson Korneri.net.
Skuadra e Fiorentinës ka ardhur me vonëse në stadiumin “Luigi Ferraris”, dhe për këtë arsye ndeshja do të startoj në ora 12.50.

Artikulli paraprakDilemat që po e dëmtojnë boksin profesionist shqiptar
Artikulli tjetërGjyqtari Paris SG-Barcelona 4-0, referon duelin Juventus-Barcelona