Ndeshja Gjilani-Feronikeli që është dashur në nis në ora 15.00, do të shtyhet për 10 deri në 15 minuta.
Asyeja është se skuadra e Fernikelit ka arritur shumë vonë në qytetin e Gjilanit për shkak se ka pasur problem me autobusin që bartë lojtarët, dhe si mëson Korneri.net, loja pritet të nis diku rreth orës 15.15 ose 15.20.
Formacionet zyrtare janë këtu:

Artikulli paraprakNdeshja që përcakton titullin në White Hart Lane
Artikulli tjetërFerrari fenomenal, Vettel dhe Raikkonen startojnë të parët në Sochi