S ehqiptarët njihen si një popull që e dashurojnë futbollin.

Këtë e konfirmon edhe një e dhënë e gjigantit +18 “Pornhub”.

Gjatë kohës që është luajtur finalja e “Champions League”, më 28 Maj, mes Real Madrid dhe Atletico Madrid, Shqipëria ka qenë vendi i pestë, nga i cili ka rënë më shumë trafiku i klikimeve në këtë faqe.

Ky raporton ka treguar ndër të tjera edhe lidhur me atë ç’ka shikojnë më shumë shqiptarët në këtë faqe, dhe ‘pornostaret’ më të kërkuara gjatë vitit 2016.

Image

Artikulli paraprakBerishës i hiqet kartoni i kuq (VIDEO)
Artikulli tjetërZyrtare: Ja sa futbollistë të huaj kanë drejtë të startojnë ndeshjet në kampionatin kinez