Në klubin italian Inter është krijuar një ambient negativ ku të gjithë janë kundër të gjithëve. Gabimet vinë si pasojë e mospërkushtimit 100% në stërvitje, deklaroi Vechi në fund të sfidës ndaj Sassuolos ndërsa, më të rënda ishin fjalët e portierit Handanovic.

”Nuk ka qetësi në skuadër dhe na duhet të japim diçka ndryshe, është i gjithi viti që po shkon kështu. Tifozët? Edhe unë ndodhem në këtë situatë prej 5 vitesh. Edhe durimi e ka një fund, ky është momenti më i vështirë që nga momenti që ndodhem këtu. Duhet të tregohemi burra”, deklaroi portieri slloven./Korneri.net.

Artikulli paraprakAntonio Conte merrë vendimin e madh të karrierës së tij….
Artikulli tjetërZyrtarët e Milanit bëjnë një rrugë për dy punë në Bergamo