Kryetari akrual i Komunës së Prishtinës dhe kandidati për edhe katër vjet tjera për ta udhëhequr kryeqytetin, Shpend Ahmeti, aktualisht është në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve për ta përkrahur Sigal Prishtinën në ballafaqimin vendimtar në Europe Cup.

Ahmeti sonte nuk ishte prezent në “Vip” tribunën, por midis shikuesëve në shkallët e palestrës.

Artikulli paraprakNga Gjermania: Bayern Munchen kërkon transferimin e sulmuesit veteran boshnjak
Artikulli tjetërSigal Prishtina pëson nga Belfius Mons, por ëndrra për të kaluar tutje vazhdon….