Barcelona dëshiron Donny van de Beek nga Manchester United.

Klubi bpaugran po kërkon një shtesë të re në mesfushë pasi PSG rrëmbeu nga Liverpool holandezin Georgino Wijnaldum, dhe atë nga dora e Barcelonës, përcjell Korneri.net

Mediat spanjolle gjithashtu përmendin nē orët e fundit një shkëmbim interesant. Barcelona do të dërgonte mbrojtësin francez Samuel Umtiti në Angli, dhe në këmbim do të merrte Van de Beek, në mënyrë që të dy palët të ndahen të kënaqur. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here