Mario Balotelli shënoi dy gola në fitoren e skuadrës së tij Nice në udhëtim te Lille.
“Djaloshi i keq” , por shumë i talentuari në futboll ka ditur në mënyrën më të mirë të mundshme t’i festoj këto gola në aeroportin e Lille.
Ai zhagazi dhe me gjunjë kaloi përmes kontrollit me detektorë duke i bërë të qeshnin të gjithë, si policinë ashtu edhe bashkëlojtarët e tij.

Artikulli paraprakSpurs shumë lehtë ndaj Watford, për momentin -4nga Chelsea
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Real Madrid-Atl.Madrid