Stoke City's Xherdan Shaqiri celebrates scoring his side's first goal of the game with teammate Marko Arnautovic (left) during the Barclays Premier League match at the Britannia Stadium, Stoke-on-Trent.

Ylli kosovar i Stoke City, Xherdan Shaqiri, ka realizuar golin e barazimit në takimin ndaj Swansea.

Për më shumë, shikojeni golin e djaloshit nga Zhegra e Gjilanit:

Artikulli paraprakKapiteni i Trepçës ’89 niset në Llap për fitore
Artikulli tjetërStatistikat dhe informacionet Llapi-Trepça ’89