Vazhdojnë spekulimet për të ardhmën e sulmuesit kolumbian të Milanit, Carlos Bacca, i cili me gjasa të mëdha do të largohet nga “San Siro” gjatë merkatos dimërore.

Sipas mediumeve spanjolle, Sevilla është duke tentuar ta rikthej në ekip Baccan, i cili është i lidhur për një kalim të mundshëm te kampionët e Francës PSG dhe aglezët e West Ham.

Artikulli paraprakInter insiston, por mesfushori kroat e dëshiron Milanin
Artikulli tjetërKalinic në “orbitën” e klubit londinez