Villarreal dhe Sevilla kanë zhvilluar ndeshjen e tyre sonte, në një ndeshje dramatike dhe me shumë kthesa në rezultat gjatë 90 minutave lojë, shkruan “Korneri.net”.

Fillimisht Villarreal krijoi epërsi prej 2:0 me anë të Bakambu dhe Bacca, por Sevilla arrin pikët e plota, pasi arriti të shënojë tre herë radhazi me Lenglet, Vasquez dhe Banega.

Pas kësaj fitoreje, Sevilla është në pozitën e pestë me 25 pikë, kurse Villarreal është në vendin e gjashtë me 21 pikë të tubuara./Korneri.net.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here