Nuk ka të ndalur super sulmuesi Besart Berisha.

Melburne Victori po i falet golave të Besartit i cili realizoi golin e parë në fitoren 0:2 në udhëtim te Perth Glory, ndërsa pas tij shënoi edhe Leroy Gerorge, ndërsa ky ishte goli i tretë i tij këtë edicion në kampionatin e Australisë, shkruan Korneri.net.

Por, pavarësisht triumfit, kjo ishte vetëm fitorja e parë e skuadrës kyu luan kosovari i famshëm pasi më herët barazuan edhe në katër ndeshje tjera, andaj pas shtatë javësh Melburne Victory ka bledh 7 pikë dhe gjendet në pozitën e gjashtë. /Korneri.net

Artikulli paraprakLajmrohet Ventura pas shkarkimit: Ja përse nuk u kualifikua italia në botëror
Artikulli tjetërNuk është çudi aspak prej nga vjen huqja e vitit (video)