Ashtu siç pritej.

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka dal pozitiv edhe në testin e dytë të bërë gjatë ditës së sotme, andaj nuk do ta drejtojë Kosovës as në ndeshejn e fundit ndaj Moldavisë të mërkurën mbrëma, shkruan Korneri.net

E mira e këtij lajmi të keq është se Challandes është në gjendje të mirë shëndetësore dhe pa simptoma, por duhet të mbetet i karantinuar edhe për disa ditë, andaj edhe ndeshjen e nesërme do ta drejtojë Muharrem Sahiti. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here