Sipas “Onda Cero”, Sergio  Ramos ka marrë një ofertë nga PSG dhe se ai është i gatshëm të nënshkruajë për kampionin francez.

Ramos mund të shkojë në Paris si lojtar i lirë në fund të sezonit sepse nuk ishte dakord të zgjasë kontratën e tij me Real Madridin, pasi këta të fundit nuk po ua zgjasin më shumë se një vit, përcjell Korneri.net

Sergio Ramos te PSGMediet spanjolle raportojnë se PSG po i ofron atij një kontratë tre-vjeçare, sipas së cilës ai do të fitonte pothuajse 50 milionë euro, një shifër kjo shumë e mirë për një 35-vjeçar, sepse kaq vjet spanjolli i mbush me 30 mars. /Korneri.net

Artikulli paraprakBale dështak edhe te Tottenham
Artikulli tjetërLlapi triumfon ndaj Obolonit të Ukrainës