Njëri ndër portierët më të mirë në histori të futbollit Iker Casillas është në shenjëstër të Paris SG, shkruajnë mediat franceze, përcjell Korneri.net.
Sipas të famshmës L’Equipe, i pari ka raportuar se ish portiere i Real Madridit aktualisht i Portos është dëshira shumë e madhe e parisienëve, më saktë drejtorit të ri sportiv Anter Henrique.

Ai e ka zëvendësuar në këtë pozicion Olivier Letanga, dhe si përforcim të parë dëshiron të sjell në skuadër spanjollin, dhe ky fakt nuk çuditë aspak sepse pikërisht i njëjti para dy viteve e kishte transferuar te Porto./Korneri.net.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here