Njoftim

Klubi ka vendosur të nderpres bashkëpunimin me trainerin Ismet Munishi pas nje vitë e gjysëm ta kaluar s’bashku ne sfidat e shumta sportive.
Klubi e falenderon përzemërsisht Munishin për shumë vlera dhe pune profesionale të cilat i ka sjell në klubin tonë duke e ngrit ne nivel edhe me të lartë siç Ishte me parë.

Faleminderit i dashur trainer , shume suksese në karrieren tuaj.

Artikulli paraprakShkarkohet Ismet Munishi, Ballkani e gjen menjëherë zëvendësimin
Artikulli tjetërMilan-Lazio, formacionet e mundshme, Inter mund të përfitojë shumë