17 May 2009: Davide Santon player of Inter in action during the Italian Serie A 36th round match played between Inter and Siena, at Giuseppe Meazza Stadium in Milano. © JENNIFER LORENZINI/ GRAZIANERI.

Mbrojtësi anësor i Inter, Davide Santon, nuk do që të mbes asnjë sekond më shumë te Inter, pasi askush nuk llogarit në të pas emërimit në krye të skuadrës nga Stefano Pioli.

Sipas mediave italiane, Santon i ka kërkuar agjentit të tij që të arrijë marrëveshje me skuadrën spanjolle Espanyol.

Artikulli paraprakMaxi Lopez afër largimit, ja kush e pason atë te Torino
Artikulli tjetërRaiola i bën me dije Milanit: Përgatitni këtë kontratë dhe pagë për Donnarumma-s ose…