Generated by IJG JPEG Library

Jo vetëm një breshër kritikash, por edhe kërcënim me vdekje. Davide Santon paguan shtrenjtë edhe në rrjetet sociale atë ndërhyrje të gabuar ndaj Kessie, gjatë ndeshjes Atalanta-Inter.

Gabim që u shndërrua në një dhuratë të rëndësishme për Atalantën, pasi gjyqtari akordoi një penallti kundër zikaltërve, që u shndërrua në gol, për tu dhënë bergamaskëve dhe portierit të Shqipërisë, Etrit Berisha, fitoren e çmuar, ndërkohë që zhyti Interin në krizën më të thellë të këtij edicioni.

E paguan në mënyrë të ekzagjeruar, sikurse ndodh shpesh në atë botë shumë të lirshme të rrjeteve sociale. Fyerje, sharje, kritika madje edhe kërcënime me vdekje.

Artikulli paraprakNjë element më shumë për Conte
Artikulli tjetërGoli më i pabesueshëm në histori të futbollit shënohet nga Papiss Cisse [VIDEO]