Alexis Sanchez përshëndet Interin me një histori të postuar në profilin e tij në Instagram.

Kiliani, i cili dje zgjidhi me konsensus kontratën që e lidhte me klubin zikaltër, ka dërguar një mesazh në rrjetet sociale: “Këtu lë tre trofe pas 11 vitesh. Faleminderit dhe fat të mirë, shihemi së shpejti”, përcjell Korneri.net

Më pas, sulmuesi ka shpërndarë një video në të cilën është filmuar edhe Barella dhe më pas ka shtuar: “Kështu janë kampionët”. Fillimi i një aventure të re në Ligue 1 është gati për të, me Marseille. /Korneri.net

Artikulli paraprakSulmuesi i Kosovës rinovon me Akhmat Grozny deri në 2025-ën
Artikulli tjetërMilan dhe Chelsea vazhdojnë bisedimet për një lojtar