Zvicra është njohur me kundërshtarët e saj të ardhshëm në Botërorin Rusi 2018, ku do të kenë kundërshtarë Brazilin, Serbinë dhe Kosta Rikën.

Me Zvicrën ju kujtojmë që luajnë 5 lojtarë me origjinë shqiptare dhe kjo do të jetë një sfidë mjaft speciale për ta.

Artikulli paraprakShorti Rusi 2018, tri supergrupe
Artikulli tjetër“Skifterat” caktojnë terminin për takim, derbi i Anamoravës garanton spektakël në tribuna