Bayern Munchen po bëhet gati për tri goditje bombastike me të cilat do ta sundonte Evropën dhe atë pa asnjë problem, shkruan Korneri.net. Atë që një burim i afërt me klubin e madh bavarez raporton, Carlo Ancelotti do të ketë në dispozicion gjatë verës hiq më pak se 400 milionë euro për shpenzime, por atë që Bayern synon është kulmi, përcjell Korneri.net.
Synimet kryesore në aftin veror do të jenë, Marco Verratti, Antoine Griezmann dhe Kylian Mbappé. Nuk përjadhtohet mundësia e synimit edhe të Paulo Dybala, dhe për secilin janë të gatshme nga 100 milionë euro. /Korneri.net

Artikulli paraprakHaye: Kjo kohë dhe kjo luftë janë perfekte për Joshuan
Artikulli tjetërDitët e fundit të Hart në Serie A! Gjiganti anglez i gatshëm ta blejë kartonin e tij….