Emri i tij është Decibel Bellini dhe është spiker zyrtar i stadiumit “San Paolo” të Napolit.

Bellini në botën e futbollit njihet si spiker i veçante pasi ai prezanton golat e shënuar nga futbollistët e Napolit po aq herë sa mbajnë numrin në fanellë, duke “detyruat” edhe tifozët që të brohorasin mbiemrin e tyre.

Për më shumë, shikojeni dhe shijojeni prezantimi e Bellini gjatë një goli të shënuar nga Dreis Mertens:

Artikulli paraprakSkandaloze: Tifozët e Tiranës përleshën me lojtarët e ekipit
Artikulli tjetërU mbajt Kuvendi zgjedhor i “LRFP”, Ajeti rizgjedhet kryetar [FOTO]