lili rose en shooting a paris

Revista javore “Chi” publikoi ekskluzivisht në faqen e saj të parë të mërkurën, imazhet e udhëtimit romantik të Cristiano Ronaldos në Paris me të dashurën e tij të re.Ylli i Real Madridit, i ka të freskëta kujtimet pas derbit lokal me Atleticon kur ai shënoi hat-trick, dhe duket se këtë kënaqësi po e vaazhdone dhe në kryeqytetin romantik evropian.

Ronaldo u mundua të fshihet nga adhuruesit e tij edhe në Francë, pasi mbajti syze, perukë dhe një kapelë në kokë, por kjo nuk ka mundur t’iu ikë assesi parapacëve.Portugezi ishte në shoqëri edhe me Ricardo Regufe, menaxherin e Nike. Ronaldo pati përplajse gjatë derbit të fundit me mesfushorik Koke, i cili i kishte thënë CR7 se është homoseksual, por kjo foto e dëshmon të kundërtën.

Artikulli paraprakFormula 1: Nuk ka më gara në Singapur dhe Malejzi
Artikulli tjetërZbulimi i Ronaldos, ja çfarë bënin francezët para finales së Evropianit