Ndihet krenar për fitoren, kualifikimin dhe ku luan.

Alessio Romagnoli, i intervistuar nga Sky Sport me rastin e ndeshjes së tij të 200-të me Rossonerët, shprehu gjithë emocionin e tij për të arriturat e tij, përcjell Korneri.net

“Dyqind ndeshje nënkuptojnë shumë gjëra, unë i shoh ato si një pikë fillestare dhe jo si një pikë mbërritje. 200 ndeshje të tjera, shpresoj të bëhem më i forti dhe të kujtohem si fitues. Unë gjithmonë do të jem krenar që jam kapiten i Milanit dhe gjithmonë do të jap maksimumin tim në çdo ndeshje “, tha Romagnoli pas triumfit 4-2 ndaj Celtic dhe kualifilimit tutje. /Korneri.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here