Deri dje ishte trajner i Interit, kurse sot u “divorcua” me këtë skuadër. Dukët që nuk do të mbes gjatë pa punë Roberto Mancini, i cili gjatë mbrëmjes thuhet se ka pasur kontakte me skuadrës ruse Spartaku i Moskës, e cila është e interesuar ta ketë prijës së skuadrës.

Nëse Mancini emërohet trajner i Spartakut të Moskës, atëherë kjo do të ishte eksperienca e tretë në kampionate të ndryshme, pas Serie A, Premier League dhe Superligës së Turqisë.

Artikulli paraprak“Çartet” Agim Kasapolli: Çka ka lyp Ministri i Bujqësisë në Rio 2016? [VIDEO]
Artikulli tjetërZyrtare: Pogba në Man.United