Ish-lojtari i Inter dhe Real Madrid është në teashe të mëdha, sipas shtypit brazilian. Dhe a e dini pse? Ish-futbollisti i famshëm nuk ka paguar detyrimin për ushqimin për dy nga fëmijët e tij. Ky lajm është përhapur nga shtypi brazilian dhe ai spanjoll.

Carlos mund të jetë dënuar me 3 muaj burg nga një gjykatë e Rio de Janeiro. Ish-mbrojtësi i Real Madrid, tani ambasador i klubit spanjoll në Azi dhe Australi, nuk ka shlyer detirimin financiar për dy fëmijët që ka me ish-partneren Barbara Thurler.

Artikulli paraprakMjaftoi Cutrone, Shkëndija humbi edhe në Skup
Artikulli tjetërSot zyrtarizohet blerja e bujshme, Barcelona gjen zëvendësuesin e Neymarit