Spekulime të shumta për të ardhmën e anësorit atakues spanjoll, Suso, i cili edhe mund të largohet nga Milani në rast se marrëveshja për rinovim ngec.

Sipas mediave spanjolle, situatën e ngeociatave Suso – Milan është duke e përcjellur nga afër klubi spanjoll i Atletico Madrid, pasi një nga synimet e Siemone është pikërisht ish-anëtari i Liverpool.

Artikulli paraprakBilic konfirmon interesimin për Sturridge: Ai është lojtar fantastik, por ka pak hapësirë….
Artikulli tjetërKastrioti mposhti Prishtinën, dhe depërtoi në finale të Kupës së Kosovës