Sipas burimeve të konfirmuara të “korneri.net”, Granit Rugova edhe zyrtarisht është rikthyer te Sigal Prishtina.

Rugova edicionin e kaluar mbrojti me plotë sukses ngjyrat e skuadrës prizërenase të Bashkimit dhe rikthimi i tij te skuadra e fëmijërisë ka ngjallur emocione të jashtëzakonshme.

Poashtu mësojmë se Graniti me Sigal Prishtinën ka nënshkruajtur kontratë 2-vjeçare.

Artikulli paraprakPogba te United, Bolt falenderon Mourinho-n
Artikulli tjetërKosova – Ukraina zhvillohet në Mitrovicë