Zyrtarët e skuadrës italiane të Fiorentinës nuk janë të kënaqur me formën e treguar gjatë këtij edicioni dhe synimi i tyre është që të bëhet revoluzion në mbrojtje gjatë merkatos së verës, shkruan “Korneri.net.

Sipas mediave italiane, Fiorentina synon që gjatë verës të sjellin në ekip Francesco Acerbin e Sassuolos, Milenkovic i Parizanit të Beogradit dhe Rodrigo Caio i San Paolos./Korneri.net.

Artikulli paraprakJuventus insiston, por Sampdoria kërkon shumë….
Artikulli tjetërPo mahnitë Bullgarinë, tre ekipe angleze dhe një italiane pas Cafu-së së ri….