Oxlade-Chamberlain, mesfushori ofanziv i Arsenalit, duket se do të largohet nga Emirates pasi interesim për të kanë shpreh tri skuadra tjera të mëdha nga Premier League, shkruan Korneri.net.
Chelsea, Liverpool dhe Manchester City janë gati të ofrojnë aq sa kërkon Arsenali. Sipas informacioneve të fundit, Arsene Wenger do të ishte i kënaqur nëse për shërbimet e reprezentuesit anglez do t’i sheh në llogari 35 milionë funte. /Korneri.net

Artikulli paraprakKy ganez i ka futur në “dyluftim” Realin dhe Bayernin
Artikulli tjetërVendoset e ardhmja e Belotti