Real Madrid është në ofanzivë të madhe për një qendërmbrojtës sidomos pasi tashmë është e sigurtë se portugezi Pepe do të largohet nga Bernabeu në drejtim të Interit me shumë gjasë, shkruan Korneri.net.
Klubi mbretëror e dëshiron anëtarin e Juventusit, Leonardo Bonucci që pa asnjë dyshim konsiderohet mbrojtësi më i miër aktualisht në botë.
Sa është Juventus i gatshëm ta shet do të na tregoj koha, pasi për momentin klubi i madh italian po mendon për finalen e Coppa Italia me Lazion, ndeshjan vendimare për titull me Crotonos dhe finalen e Ligës së Kampionëve, pikërisht ndaj kampionëve evropian Real Madrid. /Koneri.net

Artikulli paraprakI tërë Roterdami në festë për titullin e parë pas 18 vjetësh (Video)
Artikulli tjetërSikur te ekzistonte liga e përbashkët Kosovë-Shqipëri: John dhe Pejic do të ishin të barbartë me këtë statistike të jashtëzakonshme…..