Forma e tij e mirë në ndeshjet miqësore, ishte i hatashëm në edicionine kaluar, është i ri dhe i talanetuar, andaj klubi më i madh evropian Real Madrid po e shqetëson Man.United-in, pasi po kërkon nga atje sulmuesin Marcus Rashford, shkruan Korneri.net.

Gjiganti spanjoll ka në listë disa futbollistë që do të duhet ta zëvendësonin të larguarin Alvaro Morata, dhe njëri prej atyre që mund të transferohet në Santiago Bernabeu do të jetë 19-vjeçari Rashford. Nuk është lehtë të merret një lojtar nga Old Trafford, por Reali është i madh për gjëra të tilla. /Korneri.net

Artikulli paraprakExit Ox, largohet për të mbetur në Londër?
Artikulli tjetërVdiq njeriu që e pati shkatërruar të famshmin Becker