Kampioni evropian Real Madrid e ka vën si objektiv primarë në merkaton verore transferimin e austriakut të Bayern Munchen, David Alaba.

Sipas mediave spanjolle, Real Madrid ka të gatshme 60 mln euro për Alaba dhe oferta shume shpejt do të jetë në tavolinën e klubit bavarez.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here