E pabesueshme se çfarë ndodhi në ndeshjen Gjilani-Prishtina.

Çdo e zezë e futbollit për 95 minuta, gabime fatale të gjyqtarëve, organizimi jo i mirë, dhe policia që pa të drejtë gjuaj sprej te lojtarët dhe trajneri i Prishtinës, pasi policia ka punë tjera e jo të lëshoj sprej për akterët e lojës, gjest ky i pa pranueshëm dhe i dënueshëm, shkruan Korneri.net

Klubi i Trepçës’89 ka reguar menjëherë pas kësaj që ndodhi në Gjilan, dhe na e morri fytyrën të gjithëve që e dojmë futbollin e pastër.

Artikulli paraprakPasi dëmtuan Dallkun me lotsjellës, Policia e Kosovës nuk e mbaron me kaq sapo u arrestua ky zyrtar i FC PRishtinës
Artikulli tjetërTmerri i referimit vazhdon… (Video) A ishte karton i kuq për Visar Bekajn