Nuk ka më fshehtësi, Milan dëshiron njerëz të mëdhenjë në projektin e madh.

Ralf Rngnick është shumë i qartë dhe këmbëngulës. Po mendon që rreth tij të jetë persona të njohur, që e njohin punën dhe gjithsesi një italian të shquar që mund të kryej punën e transferimeve ashtu siç duhet, përcjell Korneri.net

Një emër i shquar po përmendet në orët e fundit se mund të rikthehet te Milan, dhe ai është hiq më pak se Ariedo Braida, njëri ndër arkitektët e Milanos dominuese nga 2003 deri më 2010, kur pikërisht ai bleu disa futbollistë të njohur gjatë kësaj periudhe, mbi të gjitha gjeniun Leite Kaka.

Rangnick i ka bërë thije atij që të largohet nga Barcelona dhe të nis një aventurë të re dhe të jetë nismëtarë i projektit të ri, çka sipas sipas medieve italiane i ka pëlqyer edhe vet Braidas.

Ai dëshiron të kthehet te Milan, dhe kju punë po ecën mirë. /Korneri.net

Artikulli paraprak5 Winning Strategies To Use For Find A Bride
Artikulli tjetërRashica shënoi për Werderin që siguroi play-off-in, B.Gladbach në Champions, bie nga elita Dusseldorf i Berishës