Trajneri i Feronikelit, Zekirija Ramadani, është shprehur i zhënjyer pas humbjes së sotme nga Drita, njëkohësisht eliminimit nga Digitalb Kupa e Kosovës në futboll, shkruan “Korneri.net”.

“Luajtëm shumë dobët, sidomos në pjesën e dytë. Disa lojtarë luajtëm me shumë mendjemadhësi dhe falë kësaj çasje në lojë erdhi deri të disfata dhe eliminimi hershëm nga Digitalb Kupa e Kosovës në futboll, tha Ramadani në mikrofonin e “Supersport”./Korneri.net.

Artikulli paraprak“Prishtinën gati e mposhta dy herë me lojtarë junior në fushë”
Artikulli tjetërKëto janë 10 skuadrat që kalojnë tutje në “Digitalb Kupë”