Webfaqja më e madhe evropiane “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës, ku personazh kryesor është Paul Pogba, bashkë me agjentin e tij, Mino Raiola.

Pogba ditë më parë për 130 milionë euro u transferua për 130 milionë euro nga Juventus në United, ndërsa dallimi në mes tij dhe tifozëve është shumë i madh.

karikatura

Artikulli paraprakKosovari shokon Suedinë: Ja pse nuk e këndoj himnin tuaj
Artikulli tjetërSwansea e bën me partner të fortë Llorente-n