Milan-Fenerbahce, transferimet e kuqezinjve lëvizin me shpejtësinë e dritës dhe në këto ditë do të kemi shumë pak shanse të mërzitemi nga puna e tyre që po bëhet.

Milani duket se ka arritur një lloj marrëveshjeje verbale me Fenerbahçen për transferimin e Rade Krunic. Një negociatë e rrufeshme e zhvilluar nga dy klubet. Tani detajet do të depozitohen në aspektin ekonomik pasi Milani kërkon një shumë jo më pak se 15 milionë euro, përcjell Korneri.net

Kujtojmë se tashmë një marrëveshje duket se është gjetur edhe me boshnjakun e lindur në vitin 1993. I konsideruar si një nga pikat fikse të Piolit, lojtari, në rast largimi, sigurisht që do të zëvendësohet dhe profili i ndjekur është ai i Teun Koopmeiners, mesfushorit të Atalantas, i cili prej kohësh është në syrin e kuqezinjve. /Korneri.net

Artikulli paraprakInter mposhti PSG-n e përgjysmuar
Artikulli tjetër“City lufton për titullin, ne të tjerët për një vend në Champions”, Klopp: Dua të krijoj harmoni te Liverpooli