Është blerë për më shumë se 100 milionë euro, por nuk e vëren askush në fushën e blertë. Të mashtrosh italianët apo të marrësh nga ata diçka që vlen është shumë vështirë, dhe këtë po e vërtetojmë me daljen në shitje të qumsështit më të ri të quajtur “Pogba”.

Është shaka, por shumë e qëlluar e që ka të bëjë me mesfushorin francez te Manchester United, Paul Pogba i cili vetëm sillej në fushën e blertë në ndeshjen përballë rivalit local Manchester City.

Paraqitjet e tij deri më tani janë të barabarta më (0), dhe jo rastësisht në adresën e tij vijnë këto shaka si me këtë foto.

Porosia në këtë foto është e qartë, “A më keni parë mua…nëse më gjeni kontakotini Jose Mourinho”.

 

 

Artikulli paraprakBiondinët e suksesshëm!
Artikulli tjetërFormacionet zyrtare: Feronikeli-Ferizaj