Presioni i agjentit Mino Raiola ka nis të bëhet qesharak dhe i tepërt pasi me deklaratën e tij të fundit po nënë shaka tërë Italia dhe jo vetëm, shkruan Korneri.net.

Raiola që po mundohet t’ia rrit pagën klientit të tij si dhe kontratën afatgjate me Milanon, në mbrëmje e kaluar ka thënë se do t’ia ofroj Dunnarumman rivalit të qytetit Interit, përcjell Korneri.net.

Sigurisht se kjo gjë nuk ka gjasa të ndodh dhe për një kohë të shkurtër tifozët e Milanos i kanë mbushur rrjetet sociale me shaka në drejtim të Mino Raiolas. /Korneri.net

Artikulli paraprakTaulant Xhaka sërish kampion me Baselin
Artikulli tjetërZyrtare: Gega transferohet te Fenerbahce