Dy nga futbollistët standart te Milani në sezonin pranveror, spanjolle Deulofeu dhe kroati Mario Pasalic, ka shprehur haptazi dëshirën për të qëndruar edhe shumë vite te Milani, raportojnë mediat italiane, përcjellë “Korneri.net”.

Gjithmonë sipas mediave italiane, Montella ka folur në katër sy si me Deulofeu poashtu edhe me Pasalic, të cilët i’a kanë konfrimuar trajnerit dëshirën e madhe për të qëndruar edhe shumë vite te Milani.

Kujtojmë që Deulofeu është i huazuar te Milan nga Everton, kurse Pasalic nga Chelsea.

Artikulli paraprakPërcaktohen çiftet, Miami Heat mbetet jashtë playoff-it
Artikulli tjetërKy është formacioni i javës në Champions League, asnjë futbollistë i Barcelonës nuk përfshihet….[FOTO]