Tashmë mund të thuhet se ka përfunduar gjithçka rreth së ardhmës së supertalentit të Atalantës, Frank Kessie, pasi vetëm para pak minutave zyrtarët e Romës dhe ata të Fiorentinës kanë arritur akordin verbal, mëson “Korneri.net”.

Në fakt, edhe pse marrëveshja mes palëve ka përfunduar, akoma mungon vendimi përfundimtar i lojtarit dhe nëse edhe Kessie jep përgjigje poztive atëherë Roma do të paguajë për kartonin e tij 30 mln euro./Korneri.net.

Artikulli paraprakLind Milani i ri kinez: 4-2-3-1 dhe gjithçka për Morata-n
Artikulli tjetërI’a fotografoi penisin: Reagimi i saj të shkrin së qeshuri (FOTO)